Miután Magyarország több milliárd forint uniós támogatás bukott el azért, mert szexoldalakon kartellezhetett Garancsi István és Hernádi Zsolt tőkealapja, most kiderült, hogy több olyan cégbe is befektettek, amelyekben ott vannak a 9 milliárdos OLAF-botrány főszereplői.
részletek
Az új Orbán-kormány tagjai közül messze Kásler Miklósnak ment a legjobban a 2017-ben. Az 57 milliós összjövedelem töredékét kapta a kórházigazgatásért.
részletek
Kirill Szerebrennyikov egy éve él házi őrizetben, sikkasztással vádolják, amit ő tagad. Most pedig megkapta az egyik legmagasabb francia művészeti kitüntetést.
részletek
A mára már értékét vesztett pedagógus béreket sürgősen, és jelentős mértékben emelni kell, mert e nélkül a pálya gyorsuló kiürülése rohamossá válik. Vélemény. részletek
Erős szívdobogás, vérnyomás-emelkedés, majdnem kicsorduló könnyek – ezeket a reakciókat váltotta ki az Animal Cannibals két tagjából a Jimmy Fallonnál járt Szellemirtók-sztár rappelése. Hála Kate McKinnonnak, a Yozsefváros című dal az elmúlt évek legnagyobb magyar könnyűzenei sikere az Egyesült Államokban. részletek
Szeptember 28-án jelenik meg a Devil’s Trade (azaz Makó Dávid) új nagylemeze, amely a What Happened to the Little Blind Crow címet kapta és a német Golden Antenna Records gondozásában látja meg a napvilágot bakeliten, CD-n, valamint az összes jelentős digitális zeneáruházban. A lemezborítót Borbás Róbert (Grindesign) tetoválóművész és grafikus készítette. A következő hetekben meg is mutatjuk a borítót, valamint egy dalpremier is érkezik hamarosan. Addig pedig itt egy trailer:
[...] Bővebben!
részletek
Már a Balaton Soundon elindult, és most a Szigeten is folytatódik az a pohárgyűjtő akció, mely a hátrányos helyzetű közösségekben dolgozó ingyenes zeneoktatási program, a Superar támogatását tűzte ki célul.
[...] Bővebben!
részletek