Panamába folyt az MVM rejtélyes 4,8 milliárdja

2018-10-01 13:01
Nagyon kellett az az informatikai rendszer. Akr rgy frissen alapított, offshore-hátterű cégtől is.
részletek

Marozsán Erika új filmjétől garantáltan tátva marad a szánk

2018-10-01 02:03
Az egész film alatt, mert elhinni is nehéz az egészet. Csak nem azért, amiért jó lenne.
részletek

Leütötték Lindsay Lohant, miután el akart venni két gyereket a szüleitől

2018-10-01 02:03
A színésznő Instagramon közvetítette, ahogy egy hajléktalan menekült család gyerekeit próbálja felhívni a hotelszobájába tévézni.
részletek

Meghalt a Jeffferson Airplane egyik alapítója

2018-10-01 02:03
Marty Balin 76 éves volt.
részletek

Egy masszőr is beperelte Kevin Spaceyt szexuális zaklatás miatt

2018-10-01 02:03
Állítása szerint a színész akkor is megpróbálta megcsókolni, amikor mondta, hogy családja és gyereke van.
részletek

A dobos és a gitáros is kilépett a Machine Headből

2018-10-01 02:03
15 és 23 év után. A basszusgitáros is fontolgatja. Az amerikai turné lesz az utolsó ilyen felállásban.
részletek

Ilyen lenne a még perverzebb Trónok harca - Kritika Jorgosz Lantimosz A kedvenc című filmjéről a Zürichi Filmfesztiválról

2018-10-01 02:03
Szemérmetlen, gátlástalan és pajzán A kedvenc című, elborult és elvetemült kosztümös film. A brit királyi udvarba a franciaágyon keresztül vezet az út.
részletek

Egész életemben rohantam volna az Oscar-díj után - Interjú Nemes Jeles László Oscar-díjas filmrendezővel

2018-10-01 02:02
Bemutatták az első filmjével minden díjat elnyerő Nemes Jeles László új filmjét, a Napszálltát. Interjú A Gyűrűk Uráról, robotokról, Steven Spielbergről és az egész múlt századról.
részletek

Újra az Oscar-esélyesek között egy magyar animációs film

2018-10-01 02:02
Bucsi Réka Solar Walk című filmje fődíjat nyert Ottawában.
részletek

Nyilvánosságra hozták a felvételt, amin lelövik XXXTentaciont

2018-10-01 02:02
A gyilkossággal vádolt férfiak tárgyalásán mutatták be a térfigyelő kamerák felvételét.
részletek

Ungár Péter újabb lapot vásárolhat

2018-10-01 02:02
Az LMP-s politikus olyan pécsi újságírókkal tárgyal, akik Mészáros Lőrinc médiaterjeszkedésének estek áldozatául.
részletek

Kanye Westet mostantól úgy kell hívni, hogy Ye

2018-10-01 02:02
Nevet változtat a rapper.
részletek

A Júliai-Alpok egyik legszebb csúcsán

2018-10-01 02:02
Nem túl nehéz, de magas és látványos, a környéke tele szurdokokkal és vízesésekkel: ez a szlovén-olasz határon magasodó Mangart. Megmásztuk.
részletek

Nem ér a nevem - Kanye West mostantól Ye

2018-09-30 20:01
Kanye West szombaton jelentette be a Twitteren, hogy mostantól nem Kanye West a neve, mindenki köteles őt YE névvel illetni. Persze nem egy zenészt ismerünk Puff Daddytől (fene tudja, most éppen hogy hívják), Snoop Doggig, aki már több nevet is viselt pályafutása során, de az embernek jogában áll olyan nevet felvenni, amilyet csak viselni akar, és ha valaki az akarja, úgy nevezzék, YE, akkor a büdös francba, ez egy szabad ország, itt ezt tiszteletben kell tartani, úgy nevezni őt, YE. [...] Bővebben!
részletek