Válaszonline: megszűnhet a Lokál, újraindulhat a Metropol

2019-04-12 18:04
A lap hallott olyan pletykát is, amely szerint összevonnák a Borsot és a Ripostot.
részletek

Alcsútdoboz alpolgármestere, Mészáros Lőrinc embere lett a TV2 ura

2019-04-12 18:04
Tima Jánost két, a TV2-höz köthető vállalatban is kinevezték, így nélküle nem lehet dönteni a tévé kapcsán semmiről.
részletek

Magyar fotós is elnyerte a világ legfontosabb sajtófotódíját

2019-04-12 18:04
Máté Bence Túlélési ösztön című békás fotója nyert a World Press Photo-díj természetfotó kategóriájában.
részletek

Megöltek egy embert az agyonlőtt rapper, Nipsey Hussle temetésén

2019-04-12 18:04
A búcsúztatáson valaki lövöldözni kezdett, és meglőtt négy embert, hárman megsérültek, egyvalaki meghalt.
részletek

Porckorongsérv miatt került kórházba Für Anikó

2019-04-12 18:04
Április 20-án lesz legközelebb előadása, abban már újra játszani szeretne.
részletek

Negyven évnél idősebb magyar nőknek indult modellügynökség

2019-04-12 18:03
Szeretnék felhívni a figyelmet arra, hogy ez a korosztály is létezik, mégsem látni őket reklámokban, pedig néha hitelesebbek lennének a fiataloknál.
részletek

Leisztinger Tamás megvette a Népszavát

2019-04-12 18:03
Meg akarják tartani az eddigi munkatársakat. Leisztinger baloldali vállalkozóként volt ismert, de nemrég Orbán Viktor is lelkesen dicsérte.
részletek

56 millió forint közpénzt fizetett ki bloggereknek a közmédia az elmúlt három évben

2019-04-12 18:03
Lánczi Tamás egymaga felvett 12,5 milliót a posztjaiért, de jól járt ifj. Lomnici és Schmidt Mária is.
részletek

Elérhetetlenné vált a VS.hu archívuma

2019-04-12 18:03
És hogy még egyet rúgjanak az egykori újságírókon, a cím most már automatikusan az Origóra irányít át.
részletek

Gyerekmolesztálással vádolják Robert Redford filmfesztiválja, a Sundance alapítóját

2019-04-12 18:03
A filmfesztivál gyorsan ki is adott egy közleményt, amelyben tisztázzák, Sterling Van Wagenennek már 26 éve nincs hozzájuk semmi köze.
részletek

A köztévétől kirúgták, a TV2-től az Echo TV-hez ment, most visszatér a TV2-re

2019-04-12 18:02
Szebeni István köztévés pályája egy adásban maradt káromkodással ért véget, az Echo TV-s meg a csatorna megszűnésével.
részletek

Kifente a kést a Disney, amivel megölné a Netflixet

2019-04-12 18:02
Feleannyit kérnek érte, mint a Netflixért, de az induláskor nagyon szerény lesz az archívuma. Igaz, Star Wars- és Marvel-tartalmakat csak náluk lehet majd látni.
részletek

Maori metál a Dürer Kertben

2019-04-12 16:02
Bár még egy éve sincs, hogy kijött az Alien Weaponry debütáló albuma, a szakma máris a legígéretesebb fiatal metálbandaként említi az új-zélandi triót. A maori nyelven játszó banda zenéjében megelevenedik Új-Zéland történelme, a politika, mindez metálba gyúrva. A zenekar első önálló turnéján Budapestet is útba ejti, így nem érdemes kihagyni első hazai koncertjüket július 24-én a Dürer Kertben.  [...] Bővebben!
részletek

Nem lesz több Arctic Monkeys-koncert a következő lemezig?

2019-04-12 16:02
Erre utal legalábbis a zenekar dobtechnikusának, Davey Latternek a néhány nappal ezelőtti Instagram-posztja, amiben a Tranquility Base Hotel & Casino turné utolsó állomásának setlistje szerepel a következő rövid szöveggel: "90 koncert. Búcsúzunk. A következő albumig." [...] Bővebben!
részletek

Újra kijön az A.M.D. első kazettája vinylen és CD-n

2019-04-12 16:02
Az A.M.D. első lemeze igazából nem az A háború borzalmai, sőt még rosszabb! volt, bár ez jelent meg először hivatalosan, hanem a Ne vonulj be!. Ezt 1990-ben adta ki a Fekete Yuk kiadó, de csak kazettán. Most viszont a Trottel Records újra elérhetővé tette az anyagot, méghozzá vinylen és CD-n, szóval ismét kapunk egy szeletet a magyar hardcore punk történelméből, jó minőségben. A vinylből a kiadó, jó szokásához híven csak 250 számozott példányt ad ki, megvásárolni pedig a vasárnapi düreres lemezbörzén lehet majd, illetve akár itt. Most pedig mutatunk belőle egy dalt: [...] Bővebben!
részletek