Itt van Orbán Viktor levele, amit több millió háztartásba visznek el a Fidesz aktivistái

2024-06-05 02:02
A miniszterelnök kampánylevele szerint „soha nem volt még ilyen nagy a tét: háború vagy béke, ez a kérdés”, erről szavazunk június 9-én, hiszen „Brüsszel mai urai háborúpártiak”.
részletek

Habony Árpád egyik cége 53 milliós veszteséget, a másik viszont 4,8 milliárdos profitot hozott össze

2024-06-05 02:02
A két magyar Habony-cégben közös, hogy egyik sem végzett érdemi tevékenységet tavaly, saját bevételük sem volt. Különbség viszont, hogy az egyik veszteséges lett, míg a másik milliárdos profitot hozott. Habony brit cége még nem adott le friss mérleget.
részletek

Több mint húszezer szavazatszámláló dolgozik vasárnap, a legtöbbet a Fidesz–KDNP delegálja

2024-06-05 02:02
Vona Gábor pártján kívül valamennyi párt küld delegáltakat a június 9-i választásokra. A Tisza Párt többet is, mint a DK–MSZP–Párbeszéd.
részletek

Árad a Duna, készültséget rendeltek el, csütörtöktől már ne parkoljon a rakpartra

2024-06-05 02:02
Lehet, hogy hamarosan még emelik is a készültségi fokozatot.
részletek

Media1: Magyar Péter testvére már nem az Indamedia újságírója

2024-06-05 02:02
Magyar Márton a Tisza Párt egyik fontos munkatársa.
részletek

Monacóban is voksolhatnak a magyarok június 9-én

2024-06-05 02:02
Megnyílt Magyarország tiszteletbeli konzulátusa Monacóban, így a június 9-i európai parlamenti választáson már itt is szavazhatnak a magyarok – erről Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter beszélt kedden a városállamban. Ezzel 147 külföldi helyszínen szavazhatnak a magyarok, ami az eddigi legmagasabb szám.
részletek

Politico: Európai szinten is messze a Fidesz költ legtöbbet kampányra a közösségi médiában

2024-06-05 02:02
A Facebook cégénél egy hónap alatt 250 millió forintot, a Google felületén 90 millió forintot sikerült eltapsolni.
részletek

Orbán Viktor egy jobboldali olasz napilapnak: az Európai Bizottság mindenben kudarcot vallott

2024-06-05 02:01
A miniszterelnök kijelentette, hogy a Fidesz csatlakozni akar az Európai Konzervatívok és Reformerek (ECR) pártcsaládjához, amelynek elnöke Giorgia Meloni, akiknek megállapodásra kell jutniuk a francia jobboldali Nemzeti Tömörülést (FN) vezető Marine Le Pennel. Az ECR pedig később együttműködhetne az Identitást és Demokrácia (ID) pártcsaláddal, melynek a Matteo Salvini vezette Liga párt is tagja.
részletek

Hirtelen kilépett a Fideszből a nyergesújfalui polgármester és függetlenként indul

2024-06-05 02:01
A kegyelmi ügy is közrejátszott abban, hogy a függetlenség mellett döntött.
részletek

Zsetont kapnak ajándékba az első választók

2024-06-04 18:19
Fegyveres őrök kíséretében szállítják ki a szavazólapokat.
részletek

Pataky Attila Orbán Viktorhoz fűződő viszonyáról beszélt

2024-06-04 18:18
A zenész szerint a miniszterelnöknek szüksége van rá.
részletek

Gázrobbanás történt Érden, meghalt egy ember

2024-06-04 18:18
Egy holttestet emeltek ki a tűzoltók a romok közül.
részletek

Már Magyar Péter nevével kampányolnak a szocialisták Zuglóban

2024-06-04 18:18
A Tisza Párt alelnökét erről a XIV. kerület országgyűlési képviselője tájékoztatta.
részletek

A legmagasabb fokot elérő árvízvédelmi készültséget is elrendelhetik a Dunán

2024-06-04 18:18
Több városban is tetőzhet a víz a héten.
részletek