100 százalékos táppénz jár egy DK-s vezetésű kerületben Budapesten

2020-12-02 00:05
A XVIII. kerület önkormányzati dolgozói 100 százalékos táppénzt vehetnek igénybe a járványos időszakban.
részletek

Fidesz: Szájer az egyedüli helyes döntést hozta meg

2020-12-02 00:04
Egészen keddig nem derült ki, miért mondott le valójában Szájer József az európai parlamenti mandátumáról. A belga ügyészség közleménye szerint Szájer egy olyan partin vett részt péntek este, amelyen rajtaütöttek a rendőrök, az ereszcsatornán menekülni próbáló képviselő hátizsákjában pedig drogot is találtak. Szájer azt állítja, a drog nem az övé.
részletek

Belga ügyészség: Drog volt Szájer József hátizsákjában

2020-12-02 00:04
A képviselő keze vérzett, amikor a rendőrök igazoltatták. Szájer József a korábbi közleményében azt állította, a drog nem az övé.
részletek

Azt hitte, elrakhatja a bankautomatában felejtett egymillió forintot

2020-12-02 00:04
Az összeget elemelő férfi 144 ezer forintos pénzbüntetést kapott.
részletek

Ha így haladunk, a digitális világ reformálja meg az egészségügyet

2020-12-02 00:04
Manapság az emberek többsége, különös tekintette a legfiatalabb generációra, az okostelefonjával a kezében tölti a napját: ezen intézünk mindent a munkától kezdve a szórakozásig, és olykor, pláne a pandémia idején, még a szociális életünket is az appokon keresztülműködtetjük. Miért pont az egészségünk lenne kivétel? Appok, okoseszközök: hogyan digitalizálódik az egészségügy?
részletek

Fekete-Győr András: Szájer botránya a Fidesz teljes erkölcsi csődje

2020-12-02 00:03
A Momentum elnöke szerint a magyar kormánypárt többek között "lopott pénzből vett jachtokon kurvázva fölényeskedik".
részletek

134 millió állami pénzre pályázhatnak a hajléktalanellátó intézmények

2020-12-02 00:03
Az ország összes hajléktalanokat ellátó intézménye pályázhat a pénzre.
részletek

Jávor Benedek: A Fidesz sorosozó politikája finanszírozza a gangbang partikat és a jachtokat

2020-12-02 00:03
A Párbeszéd politikusa szerint nincs politikai stratégiája a kormánypártnak Magyarország és az EU jövőjéről.
részletek

Hét koronavírusos lakó halt meg a nagykanizsai idősotthonban

2020-12-02 00:03
Nagykanizsa egyik óvodájának az összes dolgozója koronapozitív.
részletek

Egy háziorvos és egy főnővér is meghalt koronavírusban

2020-12-02 00:02
Már húsz egészségügyi dolgozó vesztette életét a járványban Magyarországon.
részletek

Eddig csak Szájer került célkeresztbe a partizók közül

2020-12-02 00:02
Legalább két diplomata jelen volt azon a partin, amit a gyülekezési törvényt megsértve tartottak - sajtóhírek szerint egy brüsszeli melegbárban -, de egyelőre csak a fideszes EP-képviselő, Szájer József neve szivárgott ki a médiában, ami nem feltétlenül az újságírók, mint inkább a szivárogtató hatóságok érdeme. Kérdés, hogy az ereszcsatornán menekülő Szájer lebukása valóban egy szemfüles járókelőnek köszönhető-e vagy a történet ennél bonyolultabb. Sok múlik azon, kiderül-e majd, milyen más diplomaták érintettek még az ügyben és ők milyen nemzetiségűek.
részletek

Megérkezett az első villamos Hódmezővásárhelyre, Lázár János már ki is próbálta

2020-12-02 00:02
A város volt polgármestere szerint történelmi dolog történt, mert 100 éve nem adtak át az országban villamosvonalat olyan városban, ahol eddig még egyáltalán nem volt.
részletek

Toroczkai László 30 napos elzárást kapott

2020-12-02 00:02
A Mi Hazánk elnökét a párt májusi demonstrációja után büntették meg, de a karácsony miatt inkább pénzbírságot fizet.
részletek

Gulyás Gergelyhez rendeli az uniós források felhasználását a kormány

2020-12-02 00:01
A jövő év elejétől a Miniszterelnökséget vezető miniszter felel az uniós források felhasználásáért.
részletek