Hamisan vádolta meg nemi erőszakkal ártatlan ismerősét egy magyar lány

2023-04-01 00:02
Bevallotta a nyomozóknak, hogy az egészet csak kitalálta.
részletek

Késsel fenyegetett meg egy rendőrt két férfi

2023-04-01 00:02
Ittasan szálltak fel egy vonatra, rendőri intézkedésre volt szükség.
részletek

Üres borosüvegek vezették el a tolvajokhoz a rendőröket

2023-04-01 00:01
A fiatal férfi hazafelé menet azonnal nekilátott elfogyasztani a frissen szerzett zsákmányt.
részletek

Mosolygott a letartóztatásán a férfi, aki Győrben meggyilkolhatott egy kétgyerekes anyát

2023-04-01 00:01
Az édesanya csütörtökön zuhant ki a tizedik emeletről, miután veszekedtek a férfival.
részletek

Módosul a MÁV menetrendje, több útvonal is érintett

2023-04-01 00:01
Egyes szakaszokon vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat.
részletek

Sopronban is érezni lehetett az ausztriai földrengést

2023-03-31 13:07
Az epicentrum a magyar határtól huszonöt kilométerre volt.
részletek

Telex: A Schadl-féle végrehajtói kamara 7 éve nem javítja meg a nemzetbiztonsági kockázatot rejtő informatikai rendszerét

2023-03-31 13:07
Könnyen meghekkelhető például az elektronikus árverési rendszer, emiatt már többen feljelentést is tettek.
részletek

535-en haltak meg tavaly autóbalesetben Magyarországon

2023-03-31 13:07
Egy kicsivel kevesebben halnak meg évente az utakon, mint a koronavírus előtt.
részletek

A plágiumgyanús dolgozatáról kérdezték Marosi Beatrixet, a tanárokat kirúgó tankerületi vezető erre megpróbálta elvenni az újságíró kameráját

2023-03-31 13:07
Arról is hiába kérdezték, hogy miért nem reagál az írásbeli megkeresésekre, és azt sem árulta el, hogy mi alapján küldték el ősszel a kölcseys tanárokat.
részletek

Orbán irigyli a bazmegelő államtitkárát

2023-03-31 13:07
Ezt írta legalábbis a miniszterelnök egy Facebook-kommentben.
részletek

Orbán Viktor: A világháború veszélye nem irodalmi túlzás

2023-03-31 13:07
Az inflációt nyakon kell ragadni és törni kell - lefelé - mondta a Kossuth rádió reggeli műsorában pénteken Orbán Viktor. A miniszterelnök azt mondta, nem akar hurráoptimista lenni, de az első fecskék már megjelentek: szerinte lehet év végére egy számjegyű az infláció. Egyelőre viszont azt nem tudta megmondani, mikor vezethetik ki az élelmiszer-árstopokat, ezen Nagy Márton minisztériuma dolgozik. A miniszterelnök beszélt a háborúról és az uniós álláspontról is. Azt mondta, hogy az EU-tól két dolgot várnak az állampolgárai: békét és jólétet - viszont szerinte az Unió a háború támogatásával mára mindkettőt veszélyezteti.
részletek

A Vatikánba látogatott Orbán Viktor

2023-03-31 13:06
Karl-Joseph Rauber bíboros-érsek, egykori budapesti apostoli nuncius ravatalánál járt a miniszterelnök, akit Balog Zoltán is elkísért.
részletek