Amikor megjelent, jó ideig tartotta a világ leggyorsabb négyajtós szériaautója címet – ami konkrétan 245 km/h-t jelentett. Az ára miatt alig fogyott belőle, ma meg a legritkább M5-ös. részletek
Tóth úr kitart a márka mellett, pedig legutóbb órákig várta az autómentőt, amikor csörömpölni kezdett a motor és amúgy is állandóan szerelőhöz jár. részletek
A Forma-1 főnöke, Chase Carey azt mondja, ki fogja szórni a versenynaptárból azokat a versenyeket, melyekkel „nem vonzóak” a megállapodásaik, és le fogják cserélni őket olyanokra, melyekkel már az új menedzsment állapodott be.
The post A Forma-1 meg fog szabadulni a számára nem vonzó versenyektől appeared first on F1VILAG.HU.
részletek
Igazán komoly hatással lesz majd a 2018-ban megszerzett világbajnoki cím a Mercedes 2019-es szezonjára – mondja Lewis Hamilton.
The post Hamilton: Az idei vb-cím lendületet ad 2019-re appeared first on F1VILAG.HU.
részletek