Már idén nevet válthat a Force India F1-es csapata

2018-08-23 22:03
Akár már idén új néven szerepelhet a Forma-1-es bajnokságban a Force India csapata, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) ugyanis erre jó eséllyel engedélyt ad majd a tulajdonosváltáson átesett istállónak – az azonban még nem világos, hogy ez már a hétvégi Belga Nagydíjon megtörténhet-e. A silverstone-i kiscsapat hetekkel ezelőtt került csődeljárás alá, végül egy Lawrence Stroll […] The post Már idén nevet válthat a Force India F1-es csapata appeared first on F1VILÁG.
részletek

Alonso azt ígéri, támadni fog Belgiumban

2018-08-23 22:03
Noha nemrég bejelentette, az idény végén elköszön a Forma-1-től, Fernando Alonso azt mondja, támadni fog a hétvégi Belga Nagydíjon, illetve a szezon hátralévő részében. Alonso szerződése a 2018-as idény végén jár le a McLarennél, nemrég pedig bejelentette, jövőre már nem lesz tagja a száguldó cirkusz mezőnyének. A Belga Nagydíj pénteki első szabadedzésén Alonso már nem […] The post Alonso azt ígéri, támadni fog Belgiumban appeared first on F1VILÁG.
részletek

Bikiniben mutatta meg magát az F1-es pilótanő

2018-08-23 22:03
A Renault Forma-1-es csapatának korábbi fejlesztőversenyzője, Carmen Jorda rendszeresen elkápráztatja a férfirajongókat fotóival. Ezúttal néhány bikinis fényképet tett közzé Instagram-oldalán. Jorda 2015-ben és 2016-ban dolgozott a Lotus, majd később a Renault fejlesztőversenyzőjeként, a száguldó cirkuszban azonban soha nem versenyezhetett. A csinos hölgy mindenesetre igencsak népszerű volt az F1-es paddockban, Instagram-oldalán pedig rendszeresen tesz közzé fotókat. […] The post Bikiniben mutatta meg magát az F1-es pilótanő appeared first on F1VILÁG.
részletek

Újabb trükkel próbálkozik a Ferrari, de vajon mi van a háttérben?

2018-08-23 22:03
Spekulációk szerint érdekes trükkel próbálkozhat a Ferrari Forma-1-es csapata – az olaszok persze tagadják, hogy erről lenne szó, mindenesetre tény, a patinás istálló minden bevethető eszközzel igyekszik felülkerekedni riválisán, a Mercedesen. A maranellóiak idén nem először kerülnek a figyelem középpontjába, versenyautójukat számos alkalommal alaposan átvizsgálták a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) technikai szakemberei, eddig azonban semmi […] The post Újabb trükkel próbálkozik a Ferrari, de vajon mi van a háttérben? appeared first on F1VILÁG.
részletek

Mondeo vagy Primera?

2018-08-23 19:04
Kinőttük a G Astrát, 1,3 millióig kéne utód a családnak.
részletek

Ennél megdöbbentőbb limuzin pedig nincs

2018-08-23 19:04
Tizenkét éve kezdték építeni, de csak a napokban készült el a hajmeresztő limó, amely utcán is használható.
részletek

Ex-BMW-snek nem való - Teszt: Honda Civic 5D 1.6 i-DTEC 9AT Elegance Navi – 2018.

2018-08-23 19:04
Kilenc fokozatú automatával is kapható az új Honda Civic dízel változata. Kipróbáltuk.
részletek

Limojet bemutató

2018-08-23 19:04

részletek

Lízingelt használt autó: baj van elromlik, összetörik, ellopják - A lízingszerződés buktatói

2018-08-23 19:03
Hitel helyett ma inkább lízingelik a használt autókat, pedig rengeteg buktatója van ennek a megoldásnak. Összeszedtük ezeket.
részletek

Salaff C2: Lambó különös ruhában

2018-08-23 19:03
Carlos Salaff első önálló munkája hemzseg a szokatlan ötletektől.
részletek

A hazaárulótól a luxustraktorig – magyar traktortörténelem

2018-08-23 19:03
A magyar mezőgazdaság történetének fura traktorai, amik mind ott lesznek a Hódmezőrületen.
részletek

Salaff C2

2018-08-23 19:03

részletek

Kínából is teljesen kivonul a Suzuki?

2018-08-23 19:03
Úgy látszik, a japán gyártó rövid idő alatt két kínai vegyesvállalatból száll ki.
részletek