Marko: Hadjar olyan természetes tehetség, mint Verstappen

2025-05-29 10:02
A Red Bull tanácsadója, Helmut Marko szerint a Forma-1 újonca, Isack Hadjar olyan természetes érzékkel alkalmazkodik az autóhoz és a változó körülményekhez, mint Max Verstappen – ez pedig kiemelheti őt a Racing Bulls versenyzői közül, sőt akár a Red Bull jövőbeli opciójává is teheti. The post Marko: Hadjar olyan természetes tehetség, mint Verstappen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hirakawa vezeti Ocon autóját a barcelonai nyitóedzésen

2025-05-29 10:02
A Haas Forma-1-es csapata bejelentette, hogy Ryo Hirakawa vezetheti az amerikai istálló autóját az idei Spanyol Nagydíj pénteki első szabadedzésén, Esteban Ocon helyét átvéve. The post Hirakawa vezeti Ocon autóját a barcelonai nyitóedzésen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Parkolóhelyet keresel Budapesten? Van, aki szerint az AI a megoldás!

2025-05-29 03:03
A Yettel alkalmazásával mesterséges intelligencia segít megtalálni a megfelelő parkolóhelyet.
részletek

F1 kibeszélő: mondjuk ki, nagyon ciki volt a Monacói Nagydíj

2025-05-29 03:03
Rendhagyó F1 kibeszélő lesz a mai. A Monacói Nagydíj ugyanis minden volt, csak autóverseny nem.
részletek

Ez a Lego nem állt össze - Teszt: Opel Astra Sports Tourer GS 1.2 Hybrid - 2025.

2025-05-29 03:03
Nem akad sok vetélytársa a hibrid Opel Astra kombinak, de még így is nehéz mellette érvelni.
részletek

Őrület: valaki 380 milliót fizetett egy Hondáért

2025-05-29 03:03
Bár azt nyilván mindenki sejti, hogy egy különleges példányról van szó, ez az összeg még innen nézve is elképesztő.
részletek

Készülj fel lélekben: 3 hétig javítják majd az M1-M7 autópályát

2025-05-29 03:03
A javítás ideje alatt csak két sávon haladhat majd a forgalom az M1-M7 szétválási csomópontjában.
részletek

Készülődés közben lestük meg a Concours veteránjait - XI. Balatonfüred Concours d' Elegance – 2025.

2025-05-29 03:02
Mindegy, melyik ország klasszikus autóit szereted, mindegy, melyik a kedvenc korszakod, a XI. Balatonfüred Concours d' Elegance-on megtalálhattad.
részletek

Krausz Ferenc nyitja az idei AI Summit Konferenciát

2025-05-29 03:02
A rendezvény szeptember 8-án veszi kezdetét.
részletek

Megvan a Stellantis új vezére, nem kis feladat vár rá

2025-05-29 03:02
Egy hanyatló cégóriást kell visszafordítania.
részletek

Itt az Alpine nagy hajója, az A390

2025-05-29 03:02
Több mint 4,6 méter hosszú SUV kupéval támadnak a franciák.
részletek

Miszlikbe aprított egy furgont a benne szivárgó gázpalack

2025-05-29 03:02
Csodával határos módon a sofőr megúszta kisebb sérülésekkel.
részletek

Kínába már megérkezett a sötét jövő: kéretlen reklámot küldtek az autók kijelzőjére

2025-05-29 03:01
Kérdéseket von maga után, hogy egy gyártó ezt ennyire egyszerűen meg tudta oldani.
részletek

Sajtóhír: A Ferrari ajánlatot tett Hornernek

2025-05-28 02:02
Úgy tűnik, a Ferrari vezetősége ismét új lehetőségeket keres a csapat élére: a német BILD információi szerint a maranellói alakulat az elmúlt hetekben puhatolózó jelleggel megkereste a Red Bull Racingrégóta hivatalban lévő csapatfőnökét, Christian Hornert. A brit szakember azonban – a lap szerint – továbbra sem kíván távozni az energiaital-gyárosoktól. The post Sajtóhír: A Ferrari ajánlatot tett Hornernek appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Albon helyett Martins vezeti a Williams autóját a barcelonai nyitóedzésen

2025-05-28 02:02
Újabb tehetséges versenyző mutatkozik be a Forma-1-ben: a Williams Racing bejelentette, hogy akadémiájuk versenyzője, Victor Martins részt vesz a 2025-ös Spanyol Nagydíj pénteki első szabadedzésén, ahol Alex Albon versenygépét vezetheti majd. The post Albon helyett Martins vezeti a Williams autóját a barcelonai nyitóedzésen appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek