Itt a legalacsonyabbak a bérek

2018-07-11 04:01
Változatlanul a vendéglátásban a legalacsonyabbak a bérek és a legmagasabb az üres álláshelyek aránya - írja a Világgazdaság a Magyar Vendéglátók Ipartestületének jelentése nyomán. Az áfakulcsok egységesítése ... ...
részletek

Így telt a hétfő a rendőröknél

A rendőrség közzétette a hétfői baleseti és bűnügyi statisztikáját. Július 9-én a rendőrök 46 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, melyből 10 súlyos és 36 könnyű sérüléssel ... ...
részletek

Egyéni villanás döntheti el a pengék csatáját

2018-07-11 02:04
Griezmann? De Bruyne? Mbappé? Lukaku? Esetleg valamelyik kapitány nagy húzása ér döntőt? Jön a Franciaország-Belgium elődöntő a világbajnokságon.
részletek

Neymar rászállt Mbappéra?

Állítólag beszólogat, volt, hogy nem is passzolt neki PSG-meccsen. Nem is beszélnek egymással.
részletek

Nem kapott ki Luxemburgban a Vidi a BL-ben

2018-07-11 02:03
Huszti csodás góljára egy potyát kapott a magyar bajnok a Dudelange-tól. Itthon kell továbbjutni.
részletek

Franciaország–Belgium

1-0-ra verték Belgiumot, harmadszor vannak ott a világbajnokság döntőjében. A belgák igazi ziccer nélkül maradtak az elődöntőben, a bronzért mehetnek.
részletek

Négy szökevény drámája: 195-ből 194 km az élen

Óriási bukás szedte szét a Tour-mezőnyt a hajrára készülve
részletek

Túlságosan magas szintű szakmai elhivatottsága miatt nem szerződtették az edzőt

A szóbeli megállapodás ellenére sem lesz Mészáros Ferenc a nagykanizsai futballcsapat edzője.
részletek

Csak a szokásos idénykezdet, Vidi-döntetlen Luxemburgban

A magyar futball kupacsapatok most sem lépték túl a saját árnyékukat. Gyenge támadójáték és egy potyagól után 1-1 a Dudelange otthonában.
részletek

Cristiano Ronaldo a Juventushoz igazolt

Az ötszörös aranylabdás portugál kilenc szezon után távozik a Real Madridtól.
részletek

A Leicester 135-szörös haszonnal adott el játékost a ManCitynek

2018-07-11 02:02
Az algériai válogatott Mahrez került Guardiola csapatához.
részletek

Franciaország-Belgium 1-0, döntőben a franciák

Ümtiti fejesgóljával győztek az első elődöntőben.
részletek

BL-selejtező - A Vidi döntetlent játszott Luxemburgban

2018-07-11 02:01
A magyar bajnok Vidi FC 1-1-es döntetlent játszott a luxemburgi Dudelange otthonában kedden a Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
részletek

Az angolok több mint 40 százaléka hisz a vb megnyerésében

A legutóbbi felmérés szerint az angoloknak most már több mint a 40 százaléka hisz abban, hogy az angol válogatott megnyeri az oroszországi labdarúgó-világbajnokságot.
részletek

Női kézilabda junior vb - Nyolc között a magyar válogatott

Bejutott a negyeddöntőbe a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a keddi nyolcaddöntőben 31-17-re legyőzte a szlovén csapatot.