Ma este 19 órakor elrajtol a 2025-ös Forma-1-es világbajnokság ötödik versenye, a Szaúd-arábiai Nagydíj – a futam előtt pedig nemcsak a rajongók, hanem a sportfogadók figyelme is a dzsiddai eseményekre irányul.
The post Verstappen a pole-ban, mégsem ő a favorit Dzsiddában! (x) appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Ma este 19 órakor elrajtol a 2025-ös Forma-1-es világbajnokság ötödik futama, a Szaúd-arábiai Nagydíj, melyről az F1VILÁG.HU-n élő, szöveges tudósítás formájában számolunk be.
The post Szaúd-arábiai Nagydíj: A versenynap eseményei percről percre appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Fontos módosításról tárgyalhatnak a Forma-1 illetékesei a jövő héten esedékes bizottsági ülésen: a 2026-ban életbe lépő új motorszabályok kapcsán felmerült, hogy a versenyek alatt csökkentenék az elektromos teljesítmény szerepét.
The post Jelentős változtatás jöhet az új F1-es motorszabályokban appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek
Idén másodszor rajtolhat a pole pozícióból a Red Bull világbajnoki éllovasa, Max Verstappen. A vb-címvédő F1-es pályafutása 42. rajtelsőségét szerezte meg Dzsiddában. Mutatjuk a Szaúd-arábiai Nagydíj rajtrácsát!
The post Az F1-es Szaúd-arábiai Nagydíj rajtrácsa appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek